Farbowanie włosów

Kolor ma moc

Farbowanie włosów to sztuka

Nałożenie farby na włosy nie jest wielką filozofią. Jednak zrobienie tego dobrze, zastosowanie odpowiedniej techniki fryzjerskiej, a przede wszystkim dobranie odpowiednich kolorów to już zupełnie inna bajka. Tu do akcji wkracza nasz fryzjer. Koloryzacja włosów nie ma przed nami tajemnic. To daje nam możliwość zaproponowania najlepszego rozwiązania dla Twoich włosów.

Dlaczego uważamy, że farbowanie włosów to sztuka? Ponieważ efekt końcowy nie jest jedynie wynikiem nałożenia farby. Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego koloru oraz jego odcienia. Dopasujemy go do Twojej urody, a także osobistych preferencji. Zaproponujemy także technikę fryzjerską, która nada Twoim włosom zupełnie nowy look.

Sombre, ombre, pasemka, a może balejaż?

Możliwości jest tak wiele! Możemy podkreślić Twój naturalny kolor lub całkowicie go zmienić. Możemy stworzyć na Twoich włosach naturalne refleksy lub kontrastujące pasemka. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Opowiedz nam o swojej wymarzonej koloryzacji, a my zrobimy wszystko, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy do naszego studia fryzur niedaleko Bielska-Białej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress